Tworzenie stron WWW

Oferujemy wykonanie zarówno prostych wizytówek internetowych, jak i rozbudowanych serwisów internetowych zbudowanych na bazie systemu zarządzania treścią (CMS).

Tworzymy strony WWW zgodne z obowiązującymi standardami, co gwarantuje ich bezproblemowe działanie we wszystkich popularnych przeglądarkach internetowych.

Strukturę treści i elementy nawigacyjne strony WWW tworzymy tak by były poprawnie interpretowane nie tylko przez przeglądarki, ale też przez wyszukiwarki internetowe co ułatwia pozycjonowanie stworzonej przez nas strony WWW.

Wizytówki internetowe
Wizytówka internetowa to najprostszy i najtańszy rodzaj strony WWW. Pozwala zaprezentować podstawowe informacje o firmie (dane teleadresowe, opis oferty firmy) lub jej produkcie (opis produktu i jego zalety) wzbogacone o kilka zdjęć lub elementy interaktywne (mapka dojazdu z funkcją wyznaczania trasy).
Firmowa strona internetowy
Typowa firmowa strona WWW ma bardziej rozbudowaną strukturę od wizytówki internetowej. Pozwala na prezentację informacji o firmie, jej produktach czy usługach na odrębnych tematycznych podstronach. Tego typu strona WWW może być zbudowana w oparciu o system zarządzania treścią (CMS) co umożliwia łatwą i szybką jej aktualizację.

Rejestracja Domen i Hosting

Naszym klientom oferujemy pomoc: w doborze odpowiedniego do ich potrzeb pakietu hostingowego i rejestracji wybranej przez nich domeny.


O Firmie

ht-system, Bartosz Tomecki

Adres
ul. Skarbka z Gór 128A/25
03-287 Warszawa
E-mail
Strona WWW
www.ht-system.com.pl

Bartosz Tomecki

E-mail
Telefon
+48 603 770 547

Henryk Tomecki

E-mail
Telefon
+48 605 587 962

Profil działalności firmy: